Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
23 paź 2019

MIX twórczości z Karawaną Kultury

W najbliższy weekend Międzyzdroje i Wolin przywitają kolejną "Karawanę Kultury". Jesienna edycja festiwalu pt. "Autumn MIX of Culture Caravan" to impreza, która połączy uczestników z różnych krajów i miast, różne kierunki twórczości i, jak zawsze, stworzy niesamowitą atmosferę zdrowej rywalizacji, integracji i ogólnej przyjaźni.

czytaj więcej
18 paź 2019

Ogłoszenie

Ogłoszenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu uchwały Rady Miejskiej w Wolinie w sprawie programu współpracy Gminy Wolin z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 rok.

załącznik 1

załącznik 2 

czytaj więcej
15 paź 2019

INFORMACJA


Losowanie miejsc przeznaczonych do handlu na terenie przy Cmentarzu Komunalnym w Wolinie, odbędzie się w dniu 21 października 2019 r. o godz. 10:00 w Centrum Współpracy Międzynarodowej – Dworek Woliński, ul. Zamkowa 23.

czytaj więcej
11 paź 2019

Warsztaty tkackie w skansenie

W sobotę 5 października w Centrum Słowian i Wikingów w Wolinie odbyły się warsztaty tkackie dofinansowane z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu pilotowanego przez Fundację Inicjatyw Gospodarczych Komes ze Szczecina.

czytaj więcej
10 paź 2019

Dofinansowanie

Lokalna Grupa Rybacka Zalew Szczeciński Informuje o możliwości składania wniosków: w terminie od 15 października do 04 listopada  2019

o dofinansowanie dla 12 przedsięwzięć:
 

czytaj więcej
08 paź 2019

Informacja

Woliński Park Narodowy informuje, że od dnia 08.10.2019 r. z powodu remontu zostaje tymczasowo zamknięte zejście główne na plażę w Wisełce. Alternatywne zejście znajduje się na wschód i jest oznaczone stosownymi piktogramami. Zakończenie remontu planowane jest na listopad 2019 r. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
 

czytaj więcej
04 paź 2019

OGŁOSZENIE

Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem poważanej awarii na odcinku sieci wodociągowej w ulicy Słowiańskiej i przystąpieniem do jej usuwania przez pracowników ZGKiM w dniu 4.10.2019 r. nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców północnej części Wolina od skrzyżowania ulic Jaracza i Słowiańskiej w kierunku drogi na Unin (ulice: część Słowiańskiej, Mała, Sienkiewicza, Wojska Polskiego, Katedralna, Ciasna, Zamkowa, Gryfitów, Spokojna, Polna, Krzywa, Ogrodowa, Prosta, Mickiewicza, Os. Robotnicze, Słoneczna, Wiejska, Matejki, Krzywoustego, Graniczna, Mieszka I, Kolejowa, Św. Wojciecha) oraz dla mieszkańców Darzowic i Unina. 

Przewidywany czas usunięcia awarii – 4.10.2019 r. do godz. 17:00.

Po wznowieniu dostawy wody okresowo może wystąpić podwyższona mętność wody.

Za powyższe utrudnienia przepraszam.
                                                                                                                         Dyrektor ZGKiM
                                                                                                                          Adam Celiński
 

czytaj więcej
04 paź 2019

Żeglarze z Oldtimer Jacht Klub Wolin na podium

W  dniach 6 - 8 września 2019 r. na wodach Jeziora Dąbskiego została rozegrana kolejna edycja regat Yacht Klub Polski  Szczecin Cup 2019. W regatach wzięli udział żeglarze z Oldtimer Jacht Klub Wolin. Płynęli  drewnianym jachtem zbudowanym w Szwecji w roku 1966. Nazwa jachtu  - "Euforia", port macierzysty - Wolin,  załoga : Szymon Kuszela, Tomek Żukowski, Ksawery Truchanowicz i Jakub Łukaszewicz.

czytaj więcej
03 paź 2019

Zawiadomienie Urzędnik Wyborczej o szkoleniu członków Obwodowych Komisji Wyborczych

Zawiadomienie


Szanowni Państwo!
Uprzejmie zawiadamiam, że dnia 8 października 2019 roku o godzinie 16:00, w sali konferencyjnej w „Dworku Wolińskim” (budynek za Urzędem Miasta Wolin), który mieści się przy ulicy Zamkowej 23 w Wolinie odbędzie się pierwsze posiedzenie Obwodowych Komisji Wyborczych, na którym dokonają Państwo wyboru przewodniczącego komisji i jego zastępcy oraz ustalicie sposób wykonywania swoich zadań. Następnie przeprowadzone zostanie dla Państwa szkolenie z zakresu wytycznych dla obwodowych komisji dotyczące zadań i trybu Państwa pracy w Wyborach do Sejmu i Senatu 2019 zarządzonych na dzień 13 października 2019 roku.

Zgodnie z uchwałą Państwowej Komisji Wyborczej Nr 20/2019 z dnia 7 marca 2019 roku członkowie komisji mają obowiązek uczestniczenia w szkoleniach. 

                                
                                                                                                                                     Ewa Kwiatkowska
                                                                                                                          Urzędnik wyborczy Gminy Wolin
 

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia