Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
13 lut 2018

ROLNIKU, OD 2018 ROKU WNIOSEK O PRZYZNANIE PŁATNOŚCI TYLKO PRZEZ INTERNET

W 2018 roku uległy zmianie podstawowe zasady dotyczące sposobu składania wniosku o przyznanie płatności. Jest to związane z rozporządzeniem KE z 2014 r., które nakazuje krajom członkowskim wdrożenie tzw. geoprzestrzennego formularza wniosku. Wnioski składane będą w formie elektronicznej za pośrednictwem nowej aplikacji eWniosekPlus, dostępnej od 15 marca 2018 r. na stronie: www.arimr.gov.pl

czytaj więcej
13 lut 2018

26 maja Mini Mundial w Wolinie

W 2018 r. już kolejny raz uczniowie szkół podstawowych  gminy Wolin wezmą udział w turnieju piłkarskim Województwa Zachodniopomorskiego w ramach cyklu „Mini Mundial”.

czytaj więcej
13 lut 2018

Targi Edukacyjne ABSOLWENT 2018

Zapraszamy do odwiedzania XVI edycji Targów Edukacyjnych ABSOLWENT 2018, imprezy z roku na rok zyskującej coraz większą renomę, na stałe wpisanej w kalendarz targowy branży edukacyjnej.

Targi w bieżącym roku odbędą się w miastach:

w dniach 6-7 marca 2018r. (wtorek-środa) w Zielonej Górze w hali LO nr VI (dawne Gimnazjum nr 2) przy
ul. Świętych Cyryla i Metodego 9

w dniach 13-14 marca 2018r. (wtorek-środa) w Gorzowie Wlkp. w hali OSiR przy ul. Słowiańskiej 10

czytaj więcej
07 lut 2018

Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany - od 1 stycznia wszyscy podatnicy VAT wysyłajają JPK_VAT

Dzięki profilowi zaufanemu (eGo) mikroprzedsiębiorcy mogą łatwo, szybko i bezpiecznie wysyłać obowiązkowe pliki JPK_VAT. Zachęcamy do jak najszybszego zakładania profilu zaufanego, który nie tylko upraszcza kontakt z administracja skarbową, ale również umożliwia załatwianie wielu innych spraw urzędowych. Mikroprzedsiębiorcy wyślą pierwsze JPK_VAT (za styczeń) do 26 lutego 2018 r.

czytaj więcej
30 sty 2018

Młodzi piłkarze na obozie sportowym w Gniewinie

Dla chłopców klas sportowych Publicznej Szkoły Podstawowej w Wolinie ferie były czasem spędzonym bardzo aktywnie. 13 stycznia 2018r. grupa czterdziestu trzech zawodników wraz z opiekunami wybrała się na obóz sportowy do Hotelu Mistral Sport **** do Gniewina.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia