Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
30 lis 2017

Bezpłatne przesiewowe badania słuchu w Wolinie

Polski Związek Głuchych od ponad 70 lat prowadzi działalność na rzecz osób dotkniętych niedostatkami słuchu. Naszymi pacjentami są osoby od 0 do 99 lat. Każdego roku w Szczecinie diagnozujemy ponad 1000 noworodków dzięki współpracy z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pod stałą opieką Centrum Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży oraz Osób Dorosłych jest ponad 9 tysięcy pacjentów. Bogate doświadczenia naszych specjalistów i osiągnięcia terapeutyczne pozwoliły na podjęcie współpracy ze światowymi liderami na rynku aparatów słuchowych oraz systemów FM - Oticon Polska oraz SŁUCHMED.

czytaj więcej
30 lis 2017

Ulica Słowiańska w Wolinie oddana do użytku

27 listopada 2017 r. uroczystego otwarcia ul. Słowiańskiej w Wolinie dokonali pan burmistrz Eugeniusz Jasiewicz, pan starosta powiatu kamieńskiego Józef Malec, wicestarosta Marek Matys  oraz wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej pani Danuta Szubert z radnymi  Gminy Wolin,  radnymi Powiatu Kamieńskiego oraz wykonawcami zadania.

czytaj więcej
23 lis 2017

Jubileusz 97. urodzin Pana Czesława Proszko z Wolina

W piątek 17 listopada 2017 r. doniosły Jubileusz 97. urodzin obchodził Pan Czesław Proszko z Wolina.  Z tej okazji życzenia dostojnemu Jubilatowi złożył osobiście Burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz wraz z  Agnieszką Pawełczyk  - podinspektorem ds. promocji.

czytaj więcej
20 lis 2017

IV Międzyszkolny konkurs wiedzy o Polsce

Dnia 15.11.2017r. w Dworku w Wolinie odbył się IV Międzyszkolny konkurs wiedzy o Polsce pt.:  „Jestem Polakiem i znam swój kraj”. Organizatorem konkursu był OREW z Ostromic działający przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wolinie.

czytaj więcej
20 lis 2017

Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Wolina

W dniach 18-19.11.2017 r. w sali konferencyjnej OSiR w Wolinie odbył się 7-rundowy Ogólnopolski Turniej w szachach klasycznych. W turnieju startowali zawodnicy z Gryfic, Kołobrzegu, Choszczna, Stargardu, Połczyna Zdroju, Świnoujścia, Szczecina, Gorzowa Wlkp. oraz Wolina.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia