Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
30 sty 2018

Dzień Babci i Dziadka w Recławiu

Dnia 21.01.2018 r. odbyło się  spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka w świetlicy wiejskiej w Recławiu. Przygotowano poczęstunek i konkursy z nagrodami. W zabawie udział wzięli mieszkańcy sołectwa Recław.

czytaj więcej
25 sty 2018

Otwarcie drogi w Uninie

Mieszkańcy Unina doczekali się nowej infrastruktury drogowej w swojej miejscowości, w ramach przebudowy dróg wewnętrznych dojazdowych, do użytkowania oddany został odcinek 0,6 km drogi wykonanej z kostki brukowej betonowej oraz płyt betonowo-ażurowych tj. ponad 3000 m2.

czytaj więcej
25 sty 2018

Spotkanie Noworoczne w Usedom

Wzorem lat ubiegłych, 19 stycznia 2018 r., odbyło się spotkanie noworoczne w partnerskim mieście Usedom. Burmistrz tego miasta, Pan Jochen Storrer, zaprosił na nie delegację Wolina, która była reprezentowana w osobach: burmistrz Wolina Pana Eugeniusz Jasiewicz, przewodniczący Rady Miejskiej Wolina Pan Mieczysław Rybakowski oraz dyrektor Muzeum Regionalnego Pan Ryszard Banaszkiewicz.

czytaj więcej
23 sty 2018

Bal karnawałowy w Chynowie

Dnia 13.01.2018 r. w naszej świetlicy w Chynowie odbył się bal karnawałowy dla dzieci. Każdy mały uczestnik był pięknie przebrany. Na samym początku Pani Małgorzata Bysiak pod pseudonimem ,,Kropka" zajęła się malowaniem zadowolonych buziek. Niedługo potem zawitał św. Mikołaj i rozdał dzieciom paczki.

 

czytaj więcej
18 sty 2018

Wyborco! Sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców!

Przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy?  Zmieniałeś adres zamieszkania albo zameldowania?  Upewnij się, że jesteś wpisany do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkasz!

   

 

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia