Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
28 maj 2019

„15 lat Polski w Unii Europejskiej”

Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo w Rozwoju” zaprasza do udziału w konkursie „15 lat Polski w Unii Europejskiej” na najlepsze hasło promujące członkostwo naszego kraju we wspólnocie europejskiej. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 600 zł.

Zgłoszenia można przesyłać do 17 czerwca br. na adres biuro@partnerstwowrozwoju.pl

Łącznie nagrodzone zostaną trzy najlepsze hasła. Poniżej można zapoznać się z regulaminem oraz pobrać formularz zgłoszeniowy.

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy Word

czytaj więcej
27 maj 2019

Nowy regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „JA W INTERNECIE. PROGRAM SZKOLENIOWY W ZAKRESIE ROZWOJU KOMPETENCJI CYFROWYCH”, REALIZOWANYM W GMINIE WOLIN

Od 23 maja 2019r. obowiązuje nowy regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „JA W INTERNECIE. PROGRAM SZKOLENIOWY W ZAKRESIE ROZWOJU KOMPETENCJI CYFROWYCH”, REALIZOWANYM W GMINIE WOLIN. Zgodnie z tymi zmianami w projekcie mogą uczestniczyć nie tylko mieszkańcy gminy Wolin. Do udziału w projekcie zapraszamy wszystkich mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, którzy chcą uczestniczyć w projekcie na terenie naszej gminy.

 

REGULAMIN REKRUTACJI I UCZESTNICTWA W PROJEKCIE- Gmina Wolin

FORMULARZ APLIKACYJNY - Gmina Wolin

 

czytaj więcej
22 maj 2019

Wolińska Noc Muzealna

18 maja 2019 r. Muzeum nasze po raz dziewiąty wzięło udział w międzynarodowej imprezie p.t. „Noc Muzeów”. Jak co roku staraliśmy się przygotować ciekawy i atrakcyjny program. Spotkanie rozpoczęliśmy od salwy armatniej.

 

czytaj więcej
21 maj 2019

Zasady udostępniania miejsc pod stoiska handlowe i gastronomiczne podczas wydarzenia towarzyszącemu XXV Festiwalowi Słowian i Wikingów pn.: "JARMARK WIKINGA"

Zarządzenie Nr 79/19 Burmistrza Wolina z dnia 16.05.2019 r. w sprawie ustalenia zasad udostępniania miejsc pod stoiska handlowe i gastronomiczne podczas wydarzenia towarzyszącemu Festiwalowi Słowian i Wikingów pn.: "JARMARK WIKINGA".

Zarządzenie - regulamin

Załącznik nr 1 do regulaminu - plan rozmieszczenia.doc

Załącznik Nr 2 do regulaminu

Załącznik Nr 3 do regulaminu.docx

czytaj więcej
13 maj 2019

Piknik nad Odrą

  Stowarzyszenie Centrum Słowian i Wikingów wzięło udział w corocznej imprezie plenerowej w Szczecinie. Nieodłącznym elementem wydarzenia jest prezentacja Produktów Tradycyjnych oraz promocja turystyki, zarówno regionalnej, ogólnopolskiej, jak i zagranicznej.

 

czytaj więcej
09 maj 2019

Pociąg do Pikniku – Poznaj Szczecin z POLREGIO

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki wraz z POLREGIO przygotowali wyjątkową atrakcję dla tych, którzy planują w drugi majowy weekend przyjechać do Szczecina. Akcja „Pociąg do Pikniku” odbywa się w trakcie trwania Pikniku nad Odrą – największej plenerowej imprezy turystycznej na Pomorzu Zachodnim. Osoby, które przyjadą do Szczecina pociągiem POLREGIO 11 lub 12 maja będą mogły wziąć udział w BEZPŁATNYM zwiedzaniu miasta z przewodnikiem.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia