Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
20 wrz 2018

JUBILEUSZ ZŁOTYCH GODÓW

Rocznica ślubu to wzruszająca uroczystość. Ożywają wspomnienia, wracają chwile i obrazy mieniące się swoistym blaskiem. Tak było również 11.09.2018 r. Burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz uroczyście wręczył przyznane przez Prezydenta RP „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” Jubilatom: Marii i Stanisławowi Bartosik z Wolina, Halinie i Zdzisławowi Skierskim z Ostromic oraz Antoninie i Alicji Ziemniak z Ostromic życząc długich i pogodnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu, w niegasnącej miłości otoczenia bliskich, wszelkiej pomyślności oraz doczekania kolejnych jubileuszy.

czytaj więcej
13 wrz 2018

Relacja ze Spotkania Regionalnego w ramach cyklu „Bliżej Funduszy Europejskich”

Dnia 7 września 2018 roku w Sali Rycerskiej Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie odbyło się regionalne spotkanie pn. Bliżej Funduszy Europejskich.  Fundacja Teatr Teatr otrzymała zaproszenie na to spotkanie z Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej w Warszawy i możliwość prezentacji działań społecznych w kontekście uzyskanych w ubiegłym roku środków z pożyczki na zakup samochodu i modułu pracowni artystycznej.

czytaj więcej
13 wrz 2018

Zawody wędkarskie z Okazji Ottonowego Święta Plonów

W dniu 8.09.2018 r. odbyły się zawody wędkarskie spławikowe na cieśninie Dziwna w Wolinie z Okazji Ottonowego Święta Plonów. W zawodach uczestniczyli wędkarze z zaprzyjaźnionych kół z Stepnicy, Golczewa, Kamienia Pomorskiego oraz organizator zawodów koło Wolin.

czytaj więcej
10 wrz 2018

Wędkarskie zawody feederowe o Mistrzostwo Koła

W dniu 2.09.2018 r. odbyły się zawody wędkarskie feederowe II-tura o Mistrzostwo Koła na jeziorze Kołczewo. Na zawody zapisało się 13 członków z czego zakwalifikowało się 11 zawodników. W drugiej II-Turze zwycięzcą zawodów został 1. Skroboń Stanisław - 3300 pkt. Kolejne miejsca zdobyli:

czytaj więcej
07 wrz 2018

Komisja Europejska ds. Gospodarki Morskiej i Rybołówstwa w Wolinie

5 września 2018 roku Wolin odwiedziła Komisji Europejskiej ds. Gospodarki Morskiej i Rybołówstwa pod przewodnictwem dyrektor pani Helen Clark (Francja) wraz ze swoimi współpracownikami.  Przedmiotem wizyty była ocena przedsięwzięć realizowanych przez Wolińskie Stowarzyszenie Rybaków oraz zapoznanie się ze sposobem integracji Wolina z Unią Europejską w ramach środków finansowych wykorzystanych z Unii Europejskiej. Wolińskie Stowarzyszenie Rybaków pod przewodnictwem prezes Henryki Palusińskiej i jej zastępcy Jacka Kowalczyka zapoznało Komisję z zrealizowanym przez Stowarzyszenie zadaniem w ramach projektu „Zalew Świeżych Ryb Wolin Wyspa Smaków”.

czytaj więcej
07 wrz 2018

Golfowy Turniej o Puchar Burmistrza Wolina

W dniu 2 września 2018 r. na polu golfowym Amber Baltic Golf Club w Kołczewie odbył się Turniej o Puchar Burmistrza Wolina. Po rozegraniu turnieju i przejściu 18 dołków odbyła się ceremonia wręczenia pucharów oraz nagród w sali klubowej Amber Baltic Golf Club. W imieniu Burmistrza Wolina nagrody oraz puchar wręczyła pani Małgorzata Wójcik zastępca Burmistrza.

czytaj więcej
06 wrz 2018

INFORMACJA

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że roboty drogowe w ul. Małej w Wolinie są realizowane na zlecenie Gminy Wolin  w ramach zadania pn. „Przebudowa ul. Małej wraz z budową placu maneżowego w Wolinie”. Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych i Instalacyjnych „EKOL” Bogdan Kokolus, z siedzibą w Dziwnówku. Roboty potrwają co najmniej do 31 października br.

 

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia