Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
18 sty 2018

PIT przez internet w Urzędzie Skarbowym w Kamieniu Pomorskim

Informuje się, że w siedzibie Urzędu Skarbowego w Kamieniu Pomorskim na sali obsługi  podatnika przygotowane zostało stanowisko komputerowe do składania zeznań podatkowych w formie elektronicznej,  w godzinach pracy Urzędu, tj.:
∎ w poniedziałki od godz. 7:00 do 18:00;
∎ od wtorku do piątku od godz. 7:00 do 15:00.

 

czytaj więcej
17 sty 2018

Występy przedszkolaków podczas WOŚP

14 stycznia 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Wolinie odbył się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas części artystycznej wystąpiły wolińskie przedszkolaki, uczęszczające na zajęcia koła teatralnego, prowadzonego przez Panie Izabelę Cieślę i Annę Marcinkiewicz. Zaprezentowali przedstawienie pt. „Dwanaście miesięcy”. Dzieci z   koła tanecznego, które prowadzi Pani Renata Drzymała oraz Małgorzata Ciechanowska pięknie zatańczyły polkę. 

czytaj więcej
17 sty 2018

Przedszkolaki na Wojewódzkim Przeglądzie Misteriów Bożonarodzeniowych w Kamieniu Pomorskim

Dnia 04.01.2018 r. dzieci z grupy ,,Krasnale” oraz ,,Słoneczka” z Przedszkola Miejskiego z Oddziałem Żłobkowym w Wolinie ,,Kraina uśmiechu” wzięły udział w VIII Wojewódzkim Przeglądzie Misteriów Bożonarodzeniowych w Kamieniu Pomorskim. Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr. 1 im. B. Chrobrego. Przedszkolaki przygotowane przez swoje panie przedstawiły  jasełka  pt. ,,Wigilijna noc”.

czytaj więcej
17 sty 2018

Dzień Babci i Dziadka w Krainie Uśmiechu

Dnia 13 stycznia 2018r. dzieci z Przedszkola Miejskiego z Oddziałem Żłobkowym „Kraina Uśmiechu” w Wolinie wystąpiły dla członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Koło w Wolinie z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka. Dziewczynki z grup „Krasnele” i „Słoneczka” zaprezentowały gościom taniec, a następnie dzieci z grupy „Biedronki” zaśpiewały piosenki i przedstawiły inscenizację pt. „Jak Bracia Miesiące Babci i Dziadkowi życzenia składali”.

czytaj więcej
10 sty 2018

Orszak Trzech Króli w Wolinie

6 stycznia 2018 roku ulicami 644 miejscowości w Polsce przeszedł 10. Orszak Trzech Króli. Trzej Królowie wędrowali do Stajenki, żeby pokłonić się Dzieciątku Jezus. Wraz z nimi w drogę do Betlejem udało się ponad 1,2 mln uczestników!

czytaj więcej
09 sty 2018

26.Finał WOŚP w Wolinie

Już za tydzień odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zachęcamy do wzięcia udziału w finałowych wydarzeniach, które odbędą się w następujących miejscowościach: Wolin, Troszyn, Wisełka, Ładzin i Dargobądz. Finałowe działania rozpoczną się w piątek w Troszynie, a zakończą w niedzielę w Wolinie. Zapraszamy do odwiedzenia strony Sztabu # 3315 w Wolinie na facebooku (WOŚP Wolin): https://pl-pl.facebook.com/pg/WO%C5%9AP-Wolin-129983601017424/about/ oraz strony internetowej Ośrodka Kultury Gminy Wolin https://osrodek-kultury.pl/

Tutaj znajdą Państwo informacje dotyczące wszystkich organizowanych wydarzeń oraz przedmiotów przekazanych na licytację.

Do wspólnej zabawy zapraszają organizatorzy i sponsorzy atrakcji oraz sztab #3315 w Wolinie

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia