Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
14 lis 2017

Jubileusz Złotych Godów Państwa Puchała z Wolina

Dnia 06.11.2017 r. odbyła się uroczystość uświetniająca Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego. Burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz wręczył Państwu Halinie i Wincentemu Puchała z Wolina przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.

czytaj więcej
14 lis 2017

Halloween w Chynowie

Już tradycyjnie, 31 października w Chynowie odbyła się impreza z okazji Halloween. W upiornych strojach dzieci wraz z rodzicami przeszły przez wioskę witając mieszkańców hasłem „Cukierek albo psikus”.  Z zebranymi słodyczami dzieci wróciły na świetlicę, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek, konkursy i przede wszystkim dobra zabawa.

czytaj więcej
10 lis 2017

Dzień Ryby w Skoszewie

21 października 2017 r., w sobotę już po raz szósty spotkaliśmy się w Skoszewie z okazji Dnia Ryby. Przybyli goście mogli spróbować przygotowanych przez mieszkańców na 20 sposobów potraw rybnych. 

czytaj więcej
06 lis 2017

Burmistrzowe jesienne gotowanie w Zinnowitz

4 listopada 2017 r. pan Burmistrz Eugeniusz Jasiewicz wziął udział w charytatywnym gotowaniu zorganizowanym w Zinnowitz/Wyspa Uznam, podczas którego zorganizowano zbiórkę pieniędzy z przeznaczeniem na cel charytatywny.

czytaj więcej
03 lis 2017

Kolęduj z nami

Już od początku września przygotowujemy się do muzycznego przedstawienia pn. „Pod jednym niebem wspólna pieśń”, które związane jest z tradycjami Bożego Narodzenia. Zapraszamy do wspólnego kolędowania mieszkańców Gminy Wolin, a także powiatu kamieńskiego.

czytaj więcej
03 lis 2017

Pasowanie na ucznia

Dnia 20 października 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów klasy pierwszej.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia