Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
13 maj 2019

Piknik nad Odrą

  Stowarzyszenie Centrum Słowian i Wikingów wzięło udział w corocznej imprezie plenerowej w Szczecinie. Nieodłącznym elementem wydarzenia jest prezentacja Produktów Tradycyjnych oraz promocja turystyki, zarówno regionalnej, ogólnopolskiej, jak i zagranicznej.

 

czytaj więcej
09 maj 2019

Pociąg do Pikniku – Poznaj Szczecin z POLREGIO

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki wraz z POLREGIO przygotowali wyjątkową atrakcję dla tych, którzy planują w drugi majowy weekend przyjechać do Szczecina. Akcja „Pociąg do Pikniku” odbywa się w trakcie trwania Pikniku nad Odrą – największej plenerowej imprezy turystycznej na Pomorzu Zachodnim. Osoby, które przyjadą do Szczecina pociągiem POLREGIO 11 lub 12 maja będą mogły wziąć udział w BEZPŁATNYM zwiedzaniu miasta z przewodnikiem.

czytaj więcej
07 maj 2019

Noc Muzeów 2019 w Wolinie

Muzeum Regionalne im. Andrzeja Kaubego w Wolinie ma przyjemność kolejny raz zaprosić wszystkich mieszkańców Wolina i okolic oraz przebywających w tym czasie w naszym mieście turystów na Noc Muzeów 2019. Impreza odbędzie się 18 maja 2019 r. Początek godz. 18.00.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia