Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
29 gru 2016

Realizacja budżetu obywatelskiego

19 grudnia 2016 r. odbyła się uroczystość oddania do użytku schodów w ciągu komunikacyjnym ul. Ciasna – parking w Wolinie (przy kościele św. Stanisława). Było to ostatnie zadanie zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego na rok 2016.

czytaj więcej
23 gru 2016

Pokaz fajerwerków

Burmistrz Wolina serdecznie zaprasza na pokaz fajerwerków w sylwestrową noc o godzinie 00:00 na plac przed Urzędem Miejskim w Wolinie.

czytaj więcej
23 gru 2016

VI Jarmark Bożonarodzeniowy w Wolinie

W środę (21.12.2016 r.)  w Wolinie na targowisku miejskim „Mój Rynek” odbył się VI Jarmark  Bożonarodzeniowy. Na odwiedzających czekały domowe ciasta potrawy wigilijne, świąteczne ozdoby, - wszystkie zostały przygotowane przez sołectwa z naszej Gminy, dzieci  i rodziców z przedszkola, szkół podstawowych oraz osoby prywatne.

czytaj więcej
23 gru 2016

Jasełka w PSP Wolin

Święta Bożego Narodzenia to piękny czas pełen miłości, pojednania i wzruszeń, z którym wiąże się wiele zwyczajów. Jednym z nich są jasełka. W naszej szkole tradycyjnie odbyły się w ostatnim tygodniu nauki przed świętami Bożego Narodzenia - 20 grudnia 2016r.

czytaj więcej
23 gru 2016

Przedświąteczna wizyta w Szwecji

W dniach 14-16.12.2016 delegacja gminy Wolin w osobie  Burmistrza p. Eugeniusza Jasiewicza, Przewodniczącego Rady Miejskiej p. Mieczysława Rybakowskiego, Przewodniczącego Komisji Oświaty p. Krzysztofa Czach, Dyrektora Muzeum p. Ryszarda Banaszkiewicza z grupą uczniów i grona pedagogicznego Publicznego Gimnazjum w Sierosławiu: Dyrektor p. Sylwestrą Jagielską-Fajfer wraz z nauczycielami p. Agnieszką Szymańską i p. Łukaszem Stachyrą, złożyła wizytę w zaprzyjaźnionej gminie Staffanstrop w Szwecji.

czytaj więcej
23 gru 2016

Głos pięknie brzmi w Kołczewie

W Publicznej Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie zostało zainstalowane nowoczesne nagłośnienie sali gimnastycznej. Była to konieczność związana z pogłosem istniejącym w sali, który znacząco utrudniał zarówno prowadzenie zawodów sportowych, jak i apeli szkolnych oraz uroczystości różnego rodzaju.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia