Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
20 gru 2016

Ponowne zaproszenie do złożenia oferty w celu ustalenia przez Gminę Wolin szacunkowej wartości zamówienia

Ponowne zaproszenie do złożenia oferty w celu ustalenia przez Gminę Wolin szacunkowej wartości zamówienia na realizację usługi:

Opracowanie diagnozy społeczno-gospodarczej oraz wyznaczenie na tej podstawie obszarów zdegradowanych i obszaru rewitalizacji, opracowanie map zawierających wskazanie granic obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji oraz przygotowanie projektu Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Wolin na lata 2016 - 2026

Pobierz ogłoszenie

czytaj więcej
19 gru 2016

Życzenia

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu aby ten święty czas, wypełniony rodzinnym ciepłem i serdecznością, służył pogłębionej refleksji nad tym, co w naszym życiu najważniejsze. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Państwu spokój i radość a Nowy Rok optymizm i spełnienie marzeń.

Burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz

Przewodniczący Rady Miejskiej w Wolinie Mieczysław Rybakowski

czytaj więcej
14 gru 2016

Burmistrz Wolina zaprasza na bezpłatne szkolenie

Burmistrz Wolina zaprasza

przedstawicieli organizacji pozarządowych

 na  bezpłatne  szkolenie,

które odbędzie się dnia 5 stycznia 2017 r. (czwartek) o godz. 10.00 w Wolinie, przy ul. Zamkowej 23a w budynku Centrum Współpracy Międzynarodowej (Dworek Woliński).

czytaj więcej
14 gru 2016

Przebudowana droga Korzęcin – Korzęcin Kolonia oddana do użytku

Przebudowa drogi gminnej Korzęcin-Korzęcin Kolonia została zakończona. Uroczystość  przecięcia symbolicznej wstęgi odbyła się 9.12.2017 r. Wzięli w niej udział mieszkańcy sołectwa, władze gminy Wolin, radni i sołtysi Gminy Wolin. Swoją obecnością sołectwo Korzęcin zaszczycił również Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Jarosław Rzepa.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia