Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
31 mar 2016

Gracja Kalibabka i Natalia Pender na podium w Policach

Dnia 19 marca 2016 r. odbyły się otwarte mistrzostwa Polic w biegach przełajowych w kategoriach dzieci, młodzików oraz juniorów młodszych i juniorów. W mocno obsadzonym biegu, bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Uczniowskiego Klub Sportowego " Sprinter"

czytaj więcej
29 mar 2016

Woliński Jarmark Wielkanocny

W czwartek 24 marca 2016 r. na targowisku „Mój Rynek” odbył się „Woliński Jarmark Wielkanocny”, podczas którego można było nabyć potrawy wielkanocne oraz świąteczne ozdoby i rękodzieło.

czytaj więcej
24 mar 2016

Woliński Dzień Humoru i Satyr

Ośrodek Kultury Gminy Wolin serdecznie zaprasza na Woliński Dzień Humoru  i Satyry, który odbędzie się w dniu 01.04.2016r. (piątek) o godzinie 18:00  w Dworku Wolińskim (Wolin, ul. Zamkowa 23a).

W programie otwarcie wystawy rysunku satyrycznego Anatolija Lernera, clown show „Diabeł też anioł” w wykonaniu Tomasza Kubika w oprawie akustyka Krzysztofa Kasietczuka, karykatura na żywo w wykonaniu Tomasza Wołoszyna i Daniela Strzelczyka. Wstęp wolny.

czytaj więcej
24 mar 2016

Dzień Kobiet na sportowo

Dnia 8.03.2016 r. w PSP w Wolinie odbyły się zawody sportowe „na wesoło” z okazji Dnia Kobiet. Brały w nich udział: Urzędniczki, Panie Sołtys, Nauczycielki oraz Mamy dzieci uczęszczających do naszej szkoły.

czytaj więcej
24 mar 2016

Remis w Gdyni, świetna passa trwa!

W ostatnich jedenastu kolejkach podopieczni Pawła Ozgi wygrali dziewięć spotkań, dwa razy zremisowali. Zanotowali też serię siedmiu kolejnych zwycięstw w ostatnich siedmiu meczach!

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia