Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
13 cze 2016

Tatry i Węgry zdobyte

Owiani wiatrem, muśnięci słońcem, z lekkimi zakwasami, ale zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie klas pierwszych i trzecich wraz z opiekunami wrócili z wycieczki z Polskich Tatr i  Węgier.

czytaj więcej
13 cze 2016

Odwiedziliśmy stolicę Wielkopolski

W miniony piątek (3 czerwca 2016 r.) uczniowie Szkoły Podstawowej w Koniewie wzięli udział w wycieczce do Poznania. Była ona zwieńczeniem projektu związanego z obchodami 1050. rocznicy  Chrztu Polski.

czytaj więcej
13 cze 2016

Premiera spektaklu „Obywatel to ja”

Właśnie zakończyliśmy nasze kolejne spotkanie z teatrem społecznym i premierę spektaklu „Obywatel to ja” (10.06.2016 r.). Mam nadzieję, że Wam się podobało, a ja bardzo dziękuję wszystkim aktorom - obywatelom: 

czytaj więcej
12 cze 2016

Nowa promocja Centrum Słowian i Wikingów

„Naturalnie Polska” to program podróżniczy, emitowany na antenie Planete +. W każdym odcinku programu, prowadzący - Łukasz Tulej pokazuje najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w Polsce, zachęcając tym samym widzów, do aktywnej turystyki w danym rejonie.

czytaj więcej
10 cze 2016

Krzyż i korona - obejrzyjcie koniecznie

Niedawno mogliśmy oglądać premierę nowego filmu „Krzyż i korona” w reżyserii Zdzisława Cozaca dotyczący chrztu Mieszka I. Jest to kolejna z serii fabularyzowanych produkcji dokumentalnych. Cykl „Tajemnice początków Polski” liczy już cztery filmy.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia