Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
06 cze 2016

Jabłka dla PSP w Wolinie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolinie otrzymała w ramach bezpłatnej dystrybucji owoców i warzyw prowadzonej przez Agencję Rynku Rolnego jabłka. Jabłka te będą przeznaczone dla uczniów naszej szkoły. Owoce zostały dostarczone przez Sandomierską Grupę Producencką.

Agata Fedorowicz

 

czytaj więcej
03 cze 2016

DOBRY SOŁTYS, DOBRY ROLNIK – CZYLI JAK BUDOWAĆ NOWĄ POLSKĄ WIEŚ

Szanowni Państwo, Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów wspólnie z partnerami organizuje ogólnopolski cykl powiatowych spotkań informacyjnych adresowanych do sołtysów oraz rolników. Będą one dotyczyć naszej działalności, funduszu sołeckiego, jak i najnowszych trendów w rozwoju obszarów wiejskich oraz rolnictwa w Polsce. Liczymy na to, że spotkania te zwiększą Państwa udział w naszych ogólnopolskich projektach oraz podniosą praktyczną wiedzę, pomocną w codziennej działalności. W załączniku przesyłamy program cyklu spotkań.

czytaj więcej
03 cze 2016

Magia w poezji ukryta…

15 kwietnia 2016 r. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie wzięła udział w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim i Plastycznym Szkół Podstawowych Województwa Zachodniopomorskiego „Magia w poezji ukryta - wiersze Joanny Kulmowej” (konkurs ten odbywał się w Komarowie k. Goleniowa).

czytaj więcej
03 cze 2016

47. Regaty o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie

W miniony weekend (27-29.05.2016 r.) odbyły się już 47. Regaty o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie organizowane przez Centrum Żeglarskie w Szczecinie. W regatach tych na Jeziorze Dąbie przy zmiennych wiatrach i pięknej słonecznej pogodzie uczestniczyły również zawodniczki UKS „Albatros”.

czytaj więcej
01 cze 2016

O G Ł O S Z E N I E

z dnia 1.06.2016 r.

Burmistrz Wolina

informuje o możliwości składania wniosków w naborze uzupełniającym

w ramach Gminnego Programu Grantowego

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia