Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
16 maj 2016

Vineta deklasuje Bałtyk Koszalin

W niedzielę 15-05-2016 r. nasza drużyna udała się na wyjazdowe spotkanie do Koszalina. Piłkarze Bałtyku mimo odległego miejsca w tabeli w ostatnich kilku spotkaniach napsuli sporo krwi czołowym drużynom ligi (wygrana z Bałtykiem Gdynia czy KS Chwaszczyno).

czytaj więcej
14 maj 2016

Majówka Archeologiczna

W pierwszych dniach maja odbyła się pierwsza w tym sezonie impreza historyczna w Centrum Słowian i Wikingów. Na Majówkę Archeologiczną przybyło do Wolina ponad 70 uczestników.

czytaj więcej
13 maj 2016

Przyjdź jutro do Mariny w Wolinie na Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Burmistrz Wolina i Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wolinie gorąco zapraszają do wzięcia udziału w „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich” w Wolinie. Wydarzenie to będzie miało miejsce w budynku mariny przy ul. Mostowej 1. Na przybyłych gości czeka wiele atrakcji m.in. zmagania sportowe w „Otwartych Indywidualnych Mistrzostwach Gminy Wolin w Szachach”, quiz wiedzy o Gminie Wolin z nagrodami oraz rejsy jachtami „UKS” Albatros oraz Ligi Morskiej. Rozpoczynamy o godz. 10:00. Serdecznie zapraszamy!

czytaj więcej
09 maj 2016

Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo w rozwoju” pozyskała ponad 7.5 mln zł

Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo w rozwoju” znalazła się w czołówce lokalnych grup działania województwa zachodniopomorskiego, które uzyskały wsparcie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Taką decyzję w dniu 21 kwietnia br. podjęła Komisja ds. Wyboru Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność, podsumowując weryfikację i ocenę Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020, przygotowaną przez członków zespołu koordynacyjnego – przedstawicieli sektora publicznego, gospodarczego i społecznego z wszystkich gmin uczestniczących w partnerstwie, we współpracy ze społecznością powiatu kamieńskiego, którego obszar swoim działaniem obejmuje obecnie LGD „Partnerstwo w rozwoju”.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia