Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
04 kwi 2016

Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolinie przywitała pierwszy dzień wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny młodsi uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Wolinie przywitali bardzo aktywnie. Klasy trzecie realizując Dzień Doświadczeń wybrały się do Mariny na zaproszenie p. Lucyny Chomy. Tutaj grupy brały udział w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa nad wodą i na wodzie, ratownictwa wodnego, udzielania pomocy, rozwiązywały zagadki, quizy, zapoznawały się z przepisami i zasobami żagli w jednostce, próbowały wykorzystać zasoby skrzyni skarbów.

czytaj więcej
04 kwi 2016

Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Wolinie zakończone

W czwartek 31 marca br. w świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Wolinie odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W eliminacjach udział wzięli uczniowie oraz członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z Wolina, Kołczewa, Sierosławia i Troszyna. Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych.

czytaj więcej
31 mar 2016

Wieczór z poezją

W piątek 18.03.2016 r. o godzinie 17:00 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z poezją pt. „Carpie diem”. Wystąpili w nim uczniowie naszej szkoły. Na przedstawienie przybyło dużo gości, m.in. zastępca burmistrza- pan Ryszard Mróz,  kierownik GBAS-u- pani Małgorzata Wróblewska, nauczyciele, rodzice i młodzież.

czytaj więcej
31 mar 2016

Gracja Kalibabka i Natalia Pender na podium w Policach

Dnia 19 marca 2016 r. odbyły się otwarte mistrzostwa Polic w biegach przełajowych w kategoriach dzieci, młodzików oraz juniorów młodszych i juniorów. W mocno obsadzonym biegu, bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Uczniowskiego Klub Sportowego " Sprinter"

czytaj więcej
29 mar 2016

Woliński Jarmark Wielkanocny

W czwartek 24 marca 2016 r. na targowisku „Mój Rynek” odbył się „Woliński Jarmark Wielkanocny”, podczas którego można było nabyć potrawy wielkanocne oraz świąteczne ozdoby i rękodzieło.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia