05 lut 2019

50 lecie pożycia małżeńskiego zdjęcie jubilatów i pani Burmistrz na tle godła PolskiDnia 29 stycznia 2019 r. odbyła się uroczystość uświetniająca Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego. Burmistrz Wolina Ewa Grzybowska uroczyście wręczyła Jubilatom: Irenie i Wacławowi Matyjaszczyk z Warnowa oraz Wacławie i Tadeuszowi Turek z Dargobądza przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.

Jubilaci przyjęli życzenia długich i pogodnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu, niegasnącej miłości bliskich, wszelkiej pomyślności oraz doczekania kolejnych jubileuszy. Uroczyste spotkanie upłynęło w miłej i radosnej atmosferze z najbliższą rodziną Jubilatów.

Grażyna Krupa
Kierownika USC