07 lut 2019

Sołtysi z panią Burmistrz i jej zastępcą, spotkanie w sali ślubów w Dworku WolińskimDnia 6 lutego br. w „Dworku Wolińskim” odbyło się spotkanie podsumowujące kończącą się kadencję. Jeszcze w tym miesiącu przeprowadzone zostaną wybory w 30 Sołectwach Gminy Wolin.

Burmistrz Ewa Grzybowska razem z zastępcą podziękowali Sołtysom za aktywność, cierpliwość i pracę na rzecz Mieszkańców Sołectw i Gminy Wolin.

Sołtysi Gminy Wolin, zdjęcie grupowePodczas spotkania omówiono również harmonogram wyborów, kwestię grantów sołeckich oraz pozostałych konkursów organizowanych przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Jak zawsze przy takiej okazji, nie zabrakło pamiątkowego zdjęcia.