11 kwi 2019

W sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Wolinie miała miejsce wyjątkowa uroczystość. 20 marca br. Burmistrz Ewa Grzybowska wręczyła Jubilatom: Marii i Czesławowi Bednarczykom z Ostromic, Helenie i Ryszardowi Górnym z Wolina oraz Stanisławie i Kazimierzowi Sarnow z Korzęcina przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.

Burmistrz Wolina przekazała życzenia wszelkiej pomyślności i kolejnych lat wspólnego życia w zdrowiu i miłości. Oprócz kwiatów i upominków, nie zabrakło również symbolicznego toastu i pamiątkowego zdjęcia.

Grażyna Krupa
Kierownika USC