Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
11 kwi 2019

W sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Wolinie miała miejsce wyjątkowa uroczystość. 20 marca br. Burmistrz Ewa Grzybowska wręczyła Jubilatom: Marii i Czesławowi Bednarczykom z Ostromic, Helenie i Ryszardowi Górnym z Wolina oraz Stanisławie i Kazimierzowi Sarnow z Korzęcina przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.

  Burmistrz Wolina przekazała życzenia wszelkiej pomyślności i kolejnych lat wspólnego życia w zdrowiu i miłości. Oprócz kwiatów i upominków, nie zabrakło również symbolicznego toastu i pamiątkowego zdjęcia.

Grażyna Krupa
Kierownika USC

 

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia