Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
12 kwi 2019

Spotkanie dotyczy zasad udzielania DOFINANSOWANIA i wskazówek pisania wniosków w ramach realizacji Programu priorytetowego „Czyste Powietrze” i odbędzie się dnia 29 kwietnia 2019r. (poniedziałek) o godz. 14.00 w Wolinie, przy ul. Zamkowej 23 w „Dworku Wolińskim.”

  Program skierowany jest dla osób fizycznych będących właścicielami/ współwłaścicielami jednorodzinnych budynków mieszkalnych oraz osób fizycznych posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy jednorodzinnego budynku mieszkalnego.

  Podstawowym celem Programu priorytetowego „Czyste Powietrze” jest poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery z istniejących jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub uniknięcie emisji zanieczyszczeń powietrza, pochodzących z nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych.

  Program koncentruje się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe, zakupie  i montażu nowych źródeł ciepła, dociepleniu ścian, wymianie stolarki zewnętrznej (okna, drzwi), montażu lub modernizacji instalacji wewnętrznych centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Program przewiduje także instalację kolektorów słonecznych, mikroinstalacji fotowoltaicznej oraz montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

  Spotkanie poprowadzą przedstawiciele Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

                                              

                                                                                   Serdecznie zapraszam,
                                                                                   Ewa Grzybowska
                                                                                  Burmistrz Wolina

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia