13 maj 2019

Stowarzyszenie Centrum Słowian i Wikingów wzięło udział w corocznej imprezie plenerowej w Szczecinie. Nieodłącznym elementem wydarzenia jest prezentacja Produktów Tradycyjnych oraz promocja turystyki, zarówno regionalnej, ogólnopolskiej, jak i zagranicznej.

A, jak to się popularnie mówi "przez żołądek do serca" więc wolińskie Stowarzyszenie także kulinarnie: pysznymi tradycyjnymi wypiekami oraz kwasem chlebowym zachęcało zwiedzających do odwiedzenia zarówno skansenu jak i kolejnej, już 25 edycji Festiwalu Słowian i Wikingów w Wolinie. Goście imprezy chętnie zapoznawali się z materiałami promocyjnymi przygotowanymi na tą okazję.

Agnieszka Kłosowska