Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
04 cze 2019

Sołtys wraz z Radą Sołecką pragnie podziękować za pomoc w zorganizowaniu Dnia Dziecka. Szczególne ukłony dla strażaków z OSP Dargobądz, którzy ochłodzili gorącą atmosferę oraz zapewnili frajdę dzieciaczkom wożąc ich wozem strażackim.

 

  Dziękujemy sponsorom: pani Annie Grefenheim, pracownikom oraz firmom współpracującym z Gospodarstwem Rolnym w Wiejkowie. Gorące podziękowania dla Piekarni Bojarun za świeże, ciepłe pączki. Swoją cegiełkę dołożyli również pani Agata Białek, pan Krzysztof Czach wraz z panią Burmistrz Ewą Grzybowską, a także pan Bogdan Czaplicki, który przywiózł dla dzieci ogromną ilość pluszaków.

  Dziękujemy wszystkim zaangażowanym mieszkańcom Wiejkowa za pracę i przygotowania do tego ważnego święta naszych maluchów. Na koniec pragniemy serdecznie podziękować pani Monice za kupno wszystkich potrzebnych produktów i wyczarowanie z nich kolorowych owocowych koktaili, które ucieszyły nie tylko dzieci w ten gorący dzień. ;) Jeszcze raz dzięki Wam wszystkim i mamy nadzieję, że w przyszłym roku tak samo hucznie będziemy obchodzić Dzień Dziecka.

Aleksandra Tkacz

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia