Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
10 cze 2019

W dniu 08-06-2019r w Kołobrzegu odbył się VIII Puchar Wybrzeża dzieci w zapasach - turniej zapaśniczy z udziałem 12 klubów z Polski. W zawodach wystartowało  ponad 150 zawodników, którzy walczyli na 4-matach. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Wikinga Wolin zdobywając 8 miejsc na podium. Najlepszymi zawodnikami i złotymi medalistami w kat. 41kg został Szymon Herbaczeski i Marcel Dyzma w kat. 31kg, srebrny medal zdobył Maciej Frączak  kat. 28 kg a brązowe medale zdobyli:

 

 

Leszczyska Liliana kat. 27kg

Michalski Mikołaj kat. 23kg

Kubisiak Igor kat. 24kg

Cislak Kacper kat. 19kg

Charewicz Karol kat. 34kg

 

Trenerzy: Zbigniew Wróblewski i Krzysztof Skrzyński dziekują swoim zawodnikom za piękne stoczone walki oraz dziękują rodzicom zawodników - Państwu Annie i Hubertowi Michalskim oraz Katarzynie Ciślak i Andrzejowi Herbaczewskiemu za użyczenie swoich prywatnych samochodów. 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia