Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
29 lip 2019

Rozpoczyna nabór na bezpłatne, letnie warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży w ramach realizacji projektu pn.: „Wolin Oczami Przechodnia – Plener malarski z warsztatami plastycznymi”, które odbywać się będą w Wolinie, w dniach 19-25.08.2019r. w godzinach  10:00 -17:00.

 

 

Warsztaty prowadzone będą w dwóch grupach wiekowych:

I grupa – dzieci w wieku 7-11 lat, 15 osób

II grupa – młodzież w wieku 12-16 lat, 15 osób

Projekt zakończy się uroczystym wernisażem poplenerowym 25 sierpnia o godzinie 17:00, na terenie wolińskich błoni nad cieśniną Dziwna, na który już dziś serdecznie zapraszamy.

 

Zapisy na zajęcia przyjmujemy telefonicznie (decyduje kolejność zgłoszeń)  pod nr tel. 512-024-587
lub osobiście w sekretariacie GCKSiR w Wolinie przy ulicy Zamkowej 23.

 

Zapraszamy

http://www.partnerstwowrozwoju.pl/images/logo_lgd.jpg

 
"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca
w obszary wiejskie"
Tytuł operacji:
„Wolin oczami przechodnia – plener malarski z warsztatami plastycznymi”
Operacja w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji  w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,
mająca na celu promowanie walorów przyrodniczych i kulturowych gminy Wolin, poprzez organizację trzech wydarzeń kulturalnych – pleneru malarskiego, warsztatów plastycznych dla dzieci i młodzieży oraz wernisażu poplenerowego
 

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia