Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
27 sie 2019

W szybkim tempie zbliża się dzień 14 września,  dzień w którym zaplanowaliśmy Piknik Rodzinny.
Przedstawiamy Państwu jego program:

 

 

 

  Rozpoczynamy już o godzinie 10:00 zawodami sportowymi dla najmłodszych, gdzie (na  boisku ze sztuczną nawierzchnią) odbędzie się turniej piłki nożnej  dla roczników 2003 i 2006. Następnie   o godzinie  16:00 (na bieżni lekkoatletycznej) odbędą się  biegi 3 i 4 latków na dystansie 40 metrów,  biegi 5 i 6  latków na dystansie 100 metrów oraz biegi 7 i 12  latków  na dystansie 200 metrów.  Program sportowy  będzie wzbogacony o: marsz nordic walking na dystansie 4000 metrów, bieg sztafetowy z balonem 4 x 100 metrów, a także rzut piłką lekarską na odległość. Każdy uczestnik turnieju sportowego otrzyma pamiątkowy medal a także poczęstunek. Więcej informacji na temat zawodów sportowych uzyskacie Państwo dzwoniąc pod numer telefonu 505 209 676.

  Również o godzinie 10:00  wystartują XI Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze dla  Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Powiatu Kamieńskiego.
   O godzinie 12:00 rozpoczną swoje prezentacje gminy Powiatu Kamieńskiego:
Gmina Świerzno: Zespół Ludowy Stuchowianki, Gmina Kamień Pomorski: Zespół Relax, Kasia Stryczek - wokalistka z Kamienia Pomorskiego, Gmina Golczewo: Grupa  Teatralno- Kabaretowa  Dystans, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Golczewskiej „Rozśpiewane Golczewo”, Gmina Dziwnów: Zespół Szkwał, Gmina Wolin: Ostromice Kapela, Gmina Międzyzdroje: Pati Blues.
    

  O godzinie 15:00 oficjalnego rozpoczęcia Pikniku Rodzinnego, dokona Pan Józef Malec Starosta Kamieński.

  W dalszej  część Pikniku zaprezentują się zespoły: Zespół Wokalny Klubu Marynarki Wojennej Riwiera z Gdyni, Orkiestra Dęta Red Swing Low z Gryfic,   Dwór Krzywoustego z Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim.  Przewidziany jest także pokaz sukien ślubnych, który przygotuje Pani Joanna Rucińska oraz pokazy taneczne  Klubu Tańca Sportowego Focus i Szkoły Tańca Keep.
    Wieczorem, występ zespołu Specyficzni z Goleniowa,  rozpocznie blok koncertowy.
    

  Około godziny 20:00 wystąpi gwiazda wieczoru  Red Lips – polski zespół muzyczny wykonujący szeroko pojętą muzykę rockową. Grupa powstała w 2010 roku w Warszawie  z inicjatywy gitarzysty Łukasza Lazera i piosenkarki Joanny Lazer. Ich najbardziej znane utwory to: „To co nam było”, „Czarne i białe”, „Zanim odejdziesz”.
    

  Kolejną atrakcją Pikniku będzie pokaz laserowy, który przygotuje firma Laser Sync z Kwidzyna.
    Na zakończenie  wystąpi discopolowy zespół Maxel, znany z takich przebojów jak: „Lekcja miłości”, „Nie jesteś sam”, „Lubię, lubię”.  
    Na sam koniec Pikniku, na dyskotekę pod chmurką, zaprosi nas DJ Mati.

  Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, gości i przyjaciół Powiatu Kamieńskiego do udziału w Pikniku Rodzinnym.

 

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia