03 wrz 2019

Plakat dożynkowy, na żółtym tleZapraszamy na wydarzenie pn.: " Polsko-Niemieckie Ottonowe Święto Plonów - Wolin 2019", które odbędzie się w Wolinie w dniu 07.09.2019r. (sobota).

W programie:

polsko-niemieckie zawody wędkarskie, Msza Święta, korowód dożynkowy, jarmark dożynkowy, strefa warsztatów (pierogarskie, cukiernicze, ziołolecznictwa, pszczelarskie, ekologiczne, wokalno-taneczne), program artystyczny (Chór Julin, Wolinianki, Ostromice Kapela, zespół Malwy, Perełki Wisełki, pokazy tańca, CHór VS z MIasta Usedom, koncert zespołu Tęgie Chłopy, zabawa taneczna - Dj), konkurs na najpiękniejsze stoisko dożynkowe, konkurs na wieniec dożynkowy, konkursy dla dzieci i dorosłych.

Wydarzenie jest dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg VA Meklemburgia - Pomorze Przednie/Branderburgia/Polska w Euroregonie Pomerania).

logotypy pomeranii i organizatorów

Pobierz plakat