Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
30 wrz 2019

Mapa Zalewu Szczecińskiego z zaznaczonym zagrożonym obszaremDnia 1 października 2019 roku (wtorek) w godz. 6.00 – 11.30 odbędzie się podjęcie i neutralizacja przedmiotu niebezpiecznego (PN) – brytyjskiej miny lotniczej o masie całkowitej 700 kg.

Przedmiot niebezpieczny znajduje się na torze wodnym Szczecin – Świnoujście – 24,302 km – Mark IV.

W związku z tym, w dniu 1 października 2019 r. (wtorek) w godz. 6.00 – 11.30 wstrzymuje się ruch jednostek pływających z mariny w Wolinie oraz wprowadza bezwzględny zakaz pływania w strefie niebezpiecznej (wskazanej na załączonej mapie).

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia