Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
03 paź 2019

Zawiadomienie


Szanowni Państwo!
Uprzejmie zawiadamiam, że dnia 8 października 2019 roku o godzinie 16:00, w sali konferencyjnej w „Dworku Wolińskim” (budynek za Urzędem Miasta Wolin), który mieści się przy ulicy Zamkowej 23 w Wolinie odbędzie się pierwsze posiedzenie Obwodowych Komisji Wyborczych, na którym dokonają Państwo wyboru przewodniczącego komisji i jego zastępcy oraz ustalicie sposób wykonywania swoich zadań. Następnie przeprowadzone zostanie dla Państwa szkolenie z zakresu wytycznych dla obwodowych komisji dotyczące zadań i trybu Państwa pracy w Wyborach do Sejmu i Senatu 2019 zarządzonych na dzień 13 października 2019 roku.

Zgodnie z uchwałą Państwowej Komisji Wyborczej Nr 20/2019 z dnia 7 marca 2019 roku członkowie komisji mają obowiązek uczestniczenia w szkoleniach. 

                                
                                                                                                                                     Ewa Kwiatkowska
                                                                                                                          Urzędnik wyborczy Gminy Wolin
 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia