Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
24 mar 2016

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie kwestowali na rzecz małej Lenki

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie zadają kłam stwierdzeniom, że we współczesnym świecie młodzieży  brak empatii i zaangażowania w życie społeczne. W  Dzień Wagarowicza 21 marca 2016 roku odbyła się  charytatywna zbiórka pieniędzy na rzecz Leny Wawrzyckiej,  która choruje na siatkówczaka obuocznego.

Choroba może odebrać dziewczynce wzrok i życie. Uczniowie i absolwenci naszej szkoły kwestowali na terenie Wolina, Kamienia Pomorskiego i  Międzyzdrojów, za  datki  częstując darczyńców babeczkami. Na terenie szkoły odbył się charytatywny kiermasz ciast, a następnym etapem tej zbiórki będzie w Prima Aprilis 1 kwietna 2016 roku Szkolny Turniej Durnych Gier Komputerowych, z których wpisowe zostanie również przekazane na ten szczytny cel.

Kto chciały się przyłączyć  do nas i pomóc może wysłać SMS pod numer 72365 o treści S3855 lub wpłacić pieniądze bezpośredni na konto Fundacji Siepomaga: 65  1060 0076 0000 3380 0013 1425 z dopiskiem 3855 Lena Wawrzycka darowizna. Wszelkie dokładne informacje o Lence można znaleźć  na stronie www.siepomaga.pl/oczka-lenki. Wszystkim darczyńcom  i ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

E. Chocian
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia