Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
24 maj 2016

Od maja zajęcia SKATE na nowo zawitały w Wolinie! Ubiegłoroczna  edycja  programu  z elementami skate Pracowni Motywacja i Działanie zakończyła się współtworzeniem oficjalnego otwarcia wolińskiego skateparku. Co teraz czeka na uczestników tych zajęć?  

„Jak zawsze na Naszych zajęciach, dzieciaki nie będą się nudzić! A najważniejsze jest to, że nie będą siedzieć przed komputerem w domu, jak jest piękna słoneczna pogoda!” - informuje trener i wychowawca programu, Sebastian.

Warsztaty  odbywać  będą się na terenie wolińskiego skateparku. W dniach i godzinach ustalonych przez młodzież, nie rzadziej niż raz w tygodniu, nie mniej niż 2 godziny.  W trakcie zajęć nauczą się podstaw jazdy na deskorolce, longboardzie, BMX , rolkach. Poruszone zostaną tematy zasad bezpiecznego korzystania ze skateparków, zasad fair play oraz bezpiecznych wakacji.

Aby wziąć udział w programie wystarczy pod numerem 699 654 608 zgłosić swój udział i w ustalonym terminie przyjść na woliński skatepark. Zajęcia są bezpłatne, finansuje je Urząd Miejski w Wolinie.

Zacznij swoją letnią przygodę!  Więcej o programie znajdziesz na  Facebook i  Instagram /motywacjaidzialanie oraz Snapchat (midowcy).

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia