Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
29 maj 2016

Alan Klamborowski i Nikodem Skrzyński złotymi medalistami Ogólnopolskiego Turnieju Zapaśniczego w KarlinieW dniu 28.05.2016 r. w Karlinie na trzech matach rozgrywany był „Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy młodzików i dzieci w zapasach”. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Wikinga Wolin, którzy mocno obsadzonym turnieju zdobili 8-medali w tym 2 -złote, 2-srebrne i 4-brazowe.

Młodzi zapaśnicy nie zawiedli po raz kolejny pokazali charakter i ducha walki. Alan Klamborowski w kat. do 25 kg i Nikodem Skrzyński w kat. 53kg zdobyli złote medale, srebrne medale zdobyli Nikola Hanz kat. 25kg i Norbert Przybylski kat.  63 kg. Brązowe medale zdobyli Radys Nikodem kat. 25kg, Erwin Kaczmarek w kat. 30kg, Jakub Krupa w kat. 33kg oraz Marcel Dyzma w kat. 23kg.

Trenerzy: Zbigniew Wróblewski i Krzysztof Skrzyński podkreślają, iż wyniki zdobyte przez ich podopiecznych  świadczą o dużym potencjale zawodników.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia