22 cze 2016

Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo w rozwoju” zaprasza osoby powyżej 60 roku życia z obszaru gminy Wolin, Golczewo, Świerzno, Kamień Pomorski, Dziwnów, Międzyzdroje do udziału w projekcie pn. „Aktywność seniorów kluczem do sukcesu” realizowanego w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020. Projekt realizowany będzie w okresie od lipca do grudnia 2016r., na terenie gminy Wolin, Golczewo, Świerzno, Kamień Pomorski, Dziwnów, Międzyzdroje.

W ramach projektu proponujemy kompleksową ofertę różnorodnych i systematycznych działań przeznaczonych dla seniorów:
- zajęcia rękodzielnicze (decoupage, window color, zimna porcelana, warsztaty jubilerskie),
- zajęcia „Bezpieczny Senior”, ”Zdrowsi na jesień życia” pomoc w nagłych wypadkach,
- zajęcia ruchowe, taneczne,/Nordic Walking,
- warsztaty teatralno-wokalne,
- wyjazdy na basen, do filharmonii, teatru/opery,
- jednodniową wycieczkę do Skansenu Słowian i Wikingów oraz Muzeum w Wolinie.

W ramach projektu planujemy również przeprowadzić konkurs plastyczny pn. „LGD DLA SENIORA” z atrakcyjnymi nagrodami.

Wszystkie osoby chętne, spełniające kryterium wiekowe serdecznie zapraszamy i prosimy o zgłaszanie swojego udziału: do  Biura Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo w rozwoju”, ul. Świerczewskiego 4a, 72-510 Wolin, tel. 91/ 88 12 355, 607 221 889.

Ilość uczestników ograniczona!

Warunkiem przystąpienia do projektu jest wypełnienie formularza rekrutacyjnego znajdującego się w biurze LGD, stronie internetowej www.partnerstwowrozwoju.pl.

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY!

Uwaga!

W pierwszej kolejności przyjmowane będą osoby, które nie uczestniczyły w projekcie w Edycjach ASOS 2014 oraz 2015. W przypadku  miejsc wolnych po okresie rekrutacji (termin rekrutacji  do  30 czerwca br.) LGD dokona losowania spośród kandydatów, którzy uczestniczyli w ASOS  w ubiegłych edycjach.

Pobierz formularz rekrutacyjny