Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
23 cze 2016

Uczniowie zapoznali się z organizacja pracy urzędu W dniu 22.06.2016 r. Urząd Miejski w Wolinie odwiedziła grupa żądnych wiedzy o regionie uczniów klasy czwartej ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Ładzinie. Uczniowie z ciekawością wysłuchali opowieści dotyczących organizacji pracy urzędu, z dumą siedzieli w fotelu Burmistrza.

Jednak najwięcej radości sprawiła uczniom pocztówka, którą sami wysłali rok temu do Pana Burmistrza, a która zajmuje w gabinecie honorowe miejsce. Wizyta w urzędzie uświadomiła dzieciom jak ważną funkcję pełni Burmistrz, Sekretarz czy Skarbnik oraz pokazała im jak działa administracja publiczna. Wraz z uczniami chciałabym serdecznie podziękować za umożliwienie zwiedzania urzędu Panu Burmistrzowi Eugeniuszowi Jasiewiczowi, Sekretarzowi Gminy Panu Romanowi Pawłowskiemu, a także Panu Jarosławowi Niewinczany.

Marta Regilewicz
nauczyciel historii i społeczeństwa w SSP w Ładzinie

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia