Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
30 cze 2016

Kocioł WyobraźniRada Sołecka Sołectwa Domysłów oraz Ośrodek Kultury Gminy Wolin mają  zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na uroczyste podsumowanie projektu pn.:  „KOCIOŁ WYOBRAŹNI – otwarte warsztaty edukacyjne i artystyczne dla mieszkańców miejscowości Domysłów, Żółwino, Rabiąż, Ładzin, Kodrąb, Wisełka, Warnowo i Kołczewo”,  które odbędzie się na placu zabaw w Domysłowie ,  w dniu 03.07.2016 (niedziela) o godzinie 13:00.

W programie:

  • kolorowy świat baniek mydlanych
  • krótkie etiudy cyrkowe
  • mały teatr „Krzywa Bajka” – autor: Grzegorz Śmiałek
  • zabawa z ekologią
  • Domysłowskie zimne i gorące smakołyki

oraz… wiele innych atrakcji !!!

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia