Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
31 mar 2016

Dnia 19 marca 2016 r. odbyły się otwarte mistrzostwa Polic w biegach przełajowych w kategoriach dzieci, młodzików oraz juniorów młodszych i juniorów. W mocno obsadzonym biegu, bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Uczniowskiego Klub Sportowego " Sprinter"

W kategorii młodziczek (rocznik 2001,2002) na dystansie 1000 m drugie miejsce wywalczyła Gracja Kalibabka (2002), a na trzecim miejscu uplasowała się Natalia Pender, zaś VI miejsce zajęła Wiktoria Szada - Borzyszkowska. W tym biegu zwyciężyła liderka krajowych tabel w biegach średnich Oliwia Sarnecka (rocznik 2001), jednak z niewielką przewagą.

W tej samej kategorii wśród chłopców na czwartej pozycji uplasował się Hubert Leśniewski, a w kategorii juniorek młodszych IV miejsce zajęła Karina Szymańska. Pozostałe miejsca zajęli: X miejsce Aurelia Tomczyk, X miejsce Klaudiusz Muszyński, XVI miejsce Justyna Smuga.
Nadmienić należy, że Gracja Kalibabka w roczniku 2001 w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Biegach Przełajowych, które odbyły się dnia 12 marca 2016 r. w Gryfinie (województwo wielkopolskie i zachodniopomorskie) zajęła I miejsce, zaś Hubert Leśniewski II miejsce.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia