Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
31 mar 2016

W piątek 18.03.2016 r. o godzinie 17:00 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z poezją pt. „Carpie diem”. Wystąpili w nim uczniowie naszej szkoły. Na przedstawienie przybyło dużo gości, m.in. zastępca burmistrza- pan Ryszard Mróz,  kierownik GBAS-u- pani Małgorzata Wróblewska, nauczyciele, rodzice i młodzież.

Całego show nie byłoby bez wspaniałych aktorów, którzy swoją grą pokazali, jak bardzo są utalentowani. Swoimi umiejętnościami  wprawili publiczność w osłupienie. Pokazali, że posiadają nie tylko zdolności aktorskie, ale także wokalne. Na ich twarzach nie było widać zdenerwowania.

Cały spektakl był dopracowany w najmniejszych szczegółach.  Zarówno scenografia jak i oświetlenie współgrały z całością, tworząc niepowtarzalny klimat. Aktorzy zostali sowicie nagrodzeni przez publiczność na koniec występu owacjami na stojąco.

Z cała pewnością ten montaż słowno-muzyczny skłonił do refleksji  i zachęcił do tego, aby zastanowić się na sensem  życia. Przekaz ten został bezbłędnie zinterpretowany przez publiczność, która wychodząc z sali, nie kryła wzruszenia.

Drodzy uczniowie, pokazaliście na co was stać i jakie umiejętności posiadacie. Chcielibyśmy oglądać jak najwięcej takich spektakli, które skłaniają nas do przemyśleń. Jesteśmy z was dumni!

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia