Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
19 mar 2016

Dnia 5.03.2016 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Koniewie odbyło się podsumowanie sołeckiego turnieju ,,O Najbardziej Usportowione Sołectwo w Gminie Wolin w 2015 r.”.

W VI edycji turnieju startowało 14 sołectw, które rywalizowały w tenisie stołowym, wieloboju sprawnościowym, piłce nożnej, lekkoatletyce, piłce koszykowej, ręcznej i siatkowej.

Turniej wygrało Sołectwo Koniewo przed Recławiem i Chynowem. Dalsze miejsca zajęły następujące sołectwa: Kodrąb, Warnowo, Ostromice, Mokrzyca Mała, Zagórze, Unin, Dargobądz, Rzeczyn, Kołczewo, Kodrąbek, Dobropole.

Pierwsze 5 sołectw otrzymały od Burmistrza Wolina bony rzeczowe, pozostałe sołectwa przybyłe do Koniewa piłki nożne. Pan Burmistrz podziękował wszystkim startującym za udział w VI Edycji oraz gospodarzom  za piękne przygotowanie podsumowania.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia