Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
10 paź 2017

Burmistrz Wolina z Prezesem Polskiego Związku Lekkoatletyki Panem Henrykiem Olszewskim w Dworku WolińskimDnia 05.10.2017 r. Wolin odwiedził Prezes Polskiego Związku Lekkoatletyki Pan Henryk Olszewski. Pan Prezes to były trener 2-krotnego mistrza olimpijskiego Tomasza Majewskiego w pchnięciu kulą, którego trenował przez 16 lat.

Celem wizyty była lustracja funkcjonowania nowej bieżni lekkoatletycznej na Stadionie Miejskim w Wolinie, a także wymiana doświadczeń na temat  uzyskiwania znaczących wyników w lekkiej atletyce przez zawodników UKS ,,Sprinter” i  UKS ,,Kormoran”.

Pan Prezes Olszewski był odznaczony za zasługi w lekkiej atletyce Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski tym bardziej wymiana spostrzeżeń z tak doświadczonym trenerem i działaczem była cenna dla nas do dalszej pracy w klubach naszej Gminy.

Pan Burmistrz Eugeniusz Jasiewicz serdecznie podziękował Panu Prezesowi za złożoną wizytę i zapraszając jednocześnie na ważne wydarzenia sportowe odbywające się w Wolinie.

Dyrektor OSiR 
Edward Arys

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia