03 lis 2017

Rycina obrazująca aktorów Fundacji Teatr TeatrJuż od początku września przygotowujemy się do muzycznego przedstawienia pn. „Pod jednym niebem wspólna pieśń”, które związane jest z tradycjami Bożego Narodzenia. Zapraszamy do wspólnego kolędowania mieszkańców Gminy Wolin, a także powiatu kamieńskiego.

Spotkania grup kolędowych odbywają się w świetlicy w Domysłowie i Ładzinie. Szczegółowe informacje na stronie społecznościowej Fundacji Teatr Teatr na Facebooku i pod numerem telefonu 502 454 653. Warto przyjść i spotkać się z nami.
Miło nam poinformować Państwa, że w ramach operacji PULS Wsi opublikowano przykłady inicjatyw. Jedną z 24  przykładów w kraju jest  inicjatywa naszego teatru społecznego z gminy Wolin. Pobierz opis.

Autor tekstu i ilustracji: Brygida Borecka