Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
03 lis 2017

Rycina obrazująca aktorów Fundacji Teatr TeatrJuż od początku września przygotowujemy się do muzycznego przedstawienia pn. „Pod jednym niebem wspólna pieśń”, które związane jest z tradycjami Bożego Narodzenia. Zapraszamy do wspólnego kolędowania mieszkańców Gminy Wolin, a także powiatu kamieńskiego.

Spotkania grup kolędowych odbywają się w świetlicy w Domysłowie i Ładzinie. Szczegółowe informacje na stronie społecznościowej Fundacji Teatr Teatr na Facebooku i pod numerem telefonu 502 454 653. Warto przyjść i spotkać się z nami.
Miło nam poinformować Państwa, że w ramach operacji PULS Wsi opublikowano przykłady inicjatyw. Jedną z 24  przykładów w kraju jest  inicjatywa naszego teatru społecznego z gminy Wolin. Pobierz opis.

Autor tekstu i ilustracji: Brygida Borecka

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia