Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
06 lis 2017

Burmistrz Wolina przyrzadza hamburgera w zawodach kulinarnych4 listopada 2017 r. pan Burmistrz Eugeniusz Jasiewicz wziął udział w charytatywnym gotowaniu zorganizowanym w Zinnowitz/Wyspa Uznam, podczas którego zorganizowano zbiórkę pieniędzy z przeznaczeniem na cel charytatywny.

Tamtejszy burmistrz Peter Usemann wraz z właścicielami jednego z miejscowych przedsiębiorców już po rzaz drugi zorganizowali KONKURS BURGEMEISTER. Z zaproszenia do wzięcia udziału w evencie skorzystali burmistrzowie min. z Heringsdorfu, Usedomu, Wolgasty, Zinnowitz i Zempin. Przedmiotem zorganizowanego eventu było przygotowaniu najsmaczniejszego burgera, którego oceniało niezależne jury. Woliński burger wykonany przez burmistrza Eugeniusza Jasiewicza zrobił na jury ogromne wrażenie ponieważ był największy spośród wszystkich przygotowanych burgerów, nie bez powodu nazwaliśmy go Wiking burger. Jury natomiast nagrodziło sprawiedliwie wszystkich burmistrzów, których burgery znalazły na miejscu konsumentów.

Agnieszka Pawełczyk

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia