Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
14 lis 2017

Już tradycyjnie, 31 października w Chynowie odbyła się impreza z okazji Halloween. W upiornych strojach dzieci wraz z rodzicami przeszły przez wioskę witając mieszkańców hasłem „Cukierek albo psikus”.  Z zebranymi słodyczami dzieci wróciły na świetlicę, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek, konkursy i przede wszystkim dobra zabawa.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim zaangażowanym Rodzicom dzieci z naszego sołectwa, a w szczególności Panie Marlenie Szternal, która poprowadziła tegoroczną  imprezę.

Rada Sołecka i sołtys Chynowa Barbara Ciołek

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia