14 lis 2017

Burmistrz Wolina i Kierownik USC wręcza upominek jubilatomDnia 06.11.2017 r. odbyła się uroczystość uświetniająca Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego. Burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz wręczył Państwu Halinie i Wincentemu Puchała z Wolina przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.

Jubilaci przyjęli życzenia długich i pogodnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu, w niegasnącej miłości otoczenia bliskich, wszelkiej pomyślności oraz doczekania kolejnych jubileuszy, Uroczyste spotkanie upłynęło w miłej i radosnej atmosferze.

Grażyna Krupa
Kierownika USC