Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
30 lis 2017

Polski Związek Głuchych od ponad 70 lat prowadzi działalność na rzecz osób dotkniętych niedostatkami słuchu. Naszymi pacjentami są osoby od 0 do 99 lat. Każdego roku w Szczecinie diagnozujemy ponad 1000 noworodków dzięki współpracy z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pod stałą opieką Centrum Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży oraz Osób Dorosłych jest ponad 9 tysięcy pacjentów. Bogate doświadczenia naszych specjalistów i osiągnięcia terapeutyczne pozwoliły na podjęcie współpracy ze światowymi liderami na rynku aparatów słuchowych oraz systemów FM - Oticon Polska oraz SŁUCHMED.

Celem naszych wspólnych wysiłków ma być poprawa jakości diagnostyki i usług oferowanych naszym pacjentom oraz stałe poszukiwanie nowych metod rehabilitacji słuchu i mowy, profilaktyka i promocja zdrowia.

 dziś mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę:

 

bezpłatne przesiewowe badania słuchu „bliżej Państwa domu”

 

1-12-2017 Szczecin – Wojska Polskiego 91 przed siedzibą PZG - godz. 9-17:00

 (poczekalnia będzie zorganizowana w siedzibie Związku)

2-12-2017 Goleniów – przed budynkiem Goleniowskiego Domu Kultury, ul. Słowackiego 1 - godz. 11-19:00

3-12-2017 Stargard – pętla autobusowa przy Stargardzkim Centrum Kultury ul. Piłsudskiego 105 (przy Placu Wolności) godz. 8-16:00

4-12 -2017 Wolin – miejsce (tam gdzie ostatnio J) przed budynkiem Straży Pożarnej ul. Zamkowa 21 – godz. 9-17:00

 

Zapraszamy do

  Centrum Diagnozy OZ PZG  przy ul Niedziałkowskiego 19

 Oddziału SŁUCHMED  przy Al. Wyzwolenia 107 (przy Rondzie Giedroycia)

tel. 733 008 947

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia