Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
05 gru 2017

Kordian Skrzyński na podium z medalem i dyplomem oraz trzema zawodnikami Od 1 do 3 grudnia 2017 r. w Koronowie koło Bydgoszczy odbył się Puchar Polski Juniorów. W zawodach wystartowali zawodnicy z całej Polski. Bardzo dobrze spisał się Kordian Skrzyński, który w 18. swoje urodziny zrobił sobie prezent zdobywając złoty medal.  Przypomnijmy, iż Kordian Skrzyński to wielokrotny Mistrz Polski 5. zawodnik Mistrzostw Europy uczestnik Mistrzostw Świata.

Zarząd PTZN Albatros Sekcja Zapaśnicza Wiking Wolin wraz z trenerami składają Kordianowi Skrzyńskiemu z okazji 18. urodzin jak najlepsze życzenia życząc zdrowia oraz dalszych sukcesów sportowych na arenie krajowej i na matach całego świata.

W tym samym dniach w Białogardzie walczyła grupa dzieci i młodzików. Bardzo dobrze spisał się Alan Klamborowski zdobywając brązowy medal a Norbert Przybylski w grupie młodzików zdobył srebrny medal.

Wiking Wolin

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia