Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
05 gru 2017

plakat - nie bądź obojętny podziel się z innymiJuż po raz czwarty na terenie Powiatu Kamieńskiego zostanie przeprowadzona akcja "DUŻA PAKA DLA DZIECIAKA 2017".

Akcje od lat prowadzi Stowarzyszenie Przyszłość Ostromic a w tym roku po raz pierwszy współorganizuje ją Stowarzyszenie Sołtysów Ziemi Wolińskiej. Zbiórka zgłoszona i zarejestrowana w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji pod nr 2017/5057/KS.

W dniu 16 grudnia 2017 roku w sklepach w Wolinie i Kamieniu Pomorskim uśmiechnięci wolontariusze będą zbierać słodycze i artykuły spożywcze dla najbardziej potrzebujących na terenie Powiatu. Osoby potrzebując zostały wskazane przez Sołtysów, lokalnych liderów. Tradycyjnie paczki ze słodyczami dostarczone zostaną również do Domów Dziecka jak i małych pacjentów przebywających w szpitalu w Kamieniu Pomorskim. Lista osób potrzebujących jest spora! Jako organizatorzy liczymy na życzliwość i otwartość mieszkańców tak jak to miało miejsce w ubiegłych latach. Akcja prowadzona będzie od 8:00 do 17:00.

Liczymy na Waszą pomoc.
Komitet Organizacyjny
DUŻA PAKA DLA DZIECIAKA 2017
Szef Akcji

Bogdan Jarosław Czaplicki

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia