Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
05 gru 2017

młodzież gra w tenisa stołowego na sali gimnastycznejDnia 04.12.2017r. w sali gimnastycznej PSP w Wolinie odbył się Mikołajkowy Turniej o Puchar Burmistrza Wolina w 4 kategoriach wiekowych: Dziewczęta i Chłopcy rocznik 2005 i młodsze/si oraz dziewczęta i chłopcy rocznik 2004 i starsze/si. Pierwsza trójka we wszystkich kategoriach otrzymała puchar oraz nagrody rzeczowe.

Wyniki w poszczególnych kategoriach: Dziewczęta młodsze - I  miejsce Julianna Strzelczyk, II m Natalia Woźniak Chłopcy młosi - I miejsce Adam Południak, II m - Filip Król, III m - Kacper Romanow, Panie- I miejsce-  Katarzyna Hędrzak, II m - Agnieszka Szambelan, III m -  Karolina Pietryniak, Chłopcy starsi- I- miejsce Oliwier Gałwiaczek, II m-  Jan Bukała, III m- Mateusz Woźniak

Organizator OSiR - Edward Arys,
współorganizator PSP Wolin

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia