Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
07 lut 2018

Plakat z hasłem szybkipit.plUrząd Skarbowy w Kamieniu Pomorskim zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące sporządzania i składania zeznań podatkowych za 2017 r. na którym zaprezentowane zostaną następujące tematy.

1. Składanie zeznań podatkowych przez podatników drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu e-DEKLARACJE.
2. PIT-WZ wniosek o sporządzenie zeznania podatkowego przez urząd skarbowy.
3. Usługa PFR - wstępnie wypełnione zeznanie podatkowe za 2017 r przez urząd skarbowy za podatnika.
   Spotkanie odbędzie się w dniu 12 lutego 2018 r. godz.11°° w Centrum Współpracy Międzynarodowej w Wolinie, ul Zamkowa 23a  (Dworek Woliński).  Pracownicy Urzędu Skarbowego w Kamieniu Pomorskim będą również odpowiadać na pytania dotyczące rocznego rozliczenia dochodów za 2017.

Naczelnik Urzędu Skarbowego
w Kamieniu Pomorskim

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia