Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
13 lut 2018

Dyrekotr Ośrodka Sportu w Wolinie, pan Matlak, Burmistrz Wolina, Prezes Vinety Wolin zdjęcie grupoweW 2018 r. już kolejny raz uczniowie szkół podstawowych  gminy Wolin wezmą udział w turnieju piłkarskim Województwa Zachodniopomorskiego w ramach cyklu „Mini Mundial”.

 

W  Wolinie rozgrywki Mini Mundialowe odbędą się 26 maja na Stadionie Miejskim. Tak jak w ubiegłym roku wezmą w nich udział Szkoły Podstawowe z Wolina, Kołczewa, Troszyna, Koniewa, Dargobądza oraz Ładzina.

12 lutego 2018 r. uroczyście  została podpisana umowa w zakresie organizacji turnieju piłkarskiego dla uczniów szkół podstawowych w ramach cyklu „Mini Mundial” przez  Prezesa Stowarzyszenia Kultury Fizycznej „Sports Academy” pana Grzegorza Matlaka oraz Burmistrza Wolina pana Eugeniusza Jasiewicza w obecności Skarbnika Gminy pana Romana Kleszczyńskiego, Prezesa LKS Vineta Wolin pana Jacka Kowalczyka, Dyrektora OSiR w Wolinie pana Edwarda Arysa, Sekretarza Gminy pana Pawła Banaszkiewicza oraz przedstawiciela stowarzyszenia pana Tomasza Chacińskiego.

Już dziś bardzo serdecznie zapraszamy!

Agnieszka Pawełczyk

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia