06 mar 2018

Wystawa prac malarskichW dniu 28.02.2018r. w Centrum Współpracy Międzynarodowej w Wolinie (Dworek Woliński), odbyła się wystawa prac dzieci i młodzieży uczęszczających na zajęcia plastyczne połączona z  koncertem  podsumowującym półroczną pracę uczestników zajęć artystycznych.

Podczas koncertu swoje umiejętności zaprezentowali: pianiści, gitarzyści, perkusiści oraz bębniarze.

Dziękujemy:

- dzieciom za przepiękny koncert i pracę włożoną w samodoskonalenie się,

- instruktorom za kształtowanie umiejętności każdego z uczestników,

- rodzicom oraz dziadkom za poświęcony czas i wparcie młodych artystów w dążeniu do wyznaczonych celów.

Już dziś z niecierpliwością oczekujemy na finałowy koncert, który odbędzie się w czerwcu.

Ośrodek Kultury Gminy Wolin