Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
06 mar 2018

Zapaśnicy z treneramiW dniu 03.03.2018 r. w Świdwinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Kadetów, Juniorów i Młodzieżowców w Zapasach. W zawodach na dwóch matach rywalizowało około 100 zawodników z 12 klubów. Bardzo dobrze spisali  się zawodnicy Wikinga Wolin. Nikodem Skrzyński w kat. 65kg i Łukasz Augustajtys kat. 110 kg zdobyli złote medale. Klaudia Skrzyńska w kat.  63 kg i Norbert Przybylski w kat. 80 kg zdobyli srebrne medale.

Trenerzy: Zbigniew Wróblewski i Krzysztof Skrzyński podkreślają, iż wyniki zdobyte przez zawodników świadczą o ich umiejętnościach na przyszłe lata.
Zarząd sekcji zapaśniczej Wiking Wolin oraz Pani Prezes Grażyna Laskowska wraz trenerami bardzo dziękują zawodnikom oraz ich rodzicom.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia