22 mar 2018

Jubilacie zdjęcie grupoweDnia 20.03.2018 r. Burmistrz Wolina Pan Eugeniusz Jasiewicz wręczył przyznane przez Prezydenta RP „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” Państwu Danucie i Edwardowi Ertmańskim, Danucie i Czesławowi Ganszczyk oraz Danucie i Andrzejowi Licznerskim, zamieszkałych w Wolinie.

Jubilaci przyjęli życzenia kolejnych lat życia w zdrowiu i harmonii oraz radości i satysfakcji z tego, co zbudowali trwając przy sobie zgodnie z przyrzeczeniem: w zdrowiu i w chorobie, w smutku i w radości, w bogactwie i w biedzie. Miłym akcentem były wiązanki kwiatów, upominki, symboliczny toast oraz pamiątkowe zdjęcia. Atmosfera była szczególna, bowiem obecni byli także członkowie rodziny.

Grażyna Krupa
Kierownik USC