Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
11 kwi 2018

Zapaśnicy na podiumW Koronowie od 6 do 7 kwietnia 2018 r. odbyły się Mistrzostwach Polski Seniorek w zapasach w stylu wolnym. Bardzo dobrze spisała się Aleksandra Kotlewska, która w kat 65 kg zdobyła brązowy medal.

Przypomnijmy, że Ola Kotlewska to wielokrotna złota medalistka Mistrzostw Polski oraz trzecia zawodniczka Mistrzostw Europy.
 
Trenerzy Zbigniew Wróblewski i Krzysztof Skrzyński są zadowoleni z wyniku osiągniętego przez zawodniczkę, jak podkreślają Aleksandra Kotlewska pierwszy raz wystartowała w grupie seniorek osiągając taki sukces. Trenerzy dziękują Pani Prezes Grażynie Laskowskiej oraz władzom Miasta Wolin za wspieranie sekcji zapaśniczej Wiking Wolin.   

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia