Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
09 maj 2018

Zdjęcie nauczycieli, pani Burmistrz z uczniami24 kwietnia 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Wolinie odbył się X Międzyszkolny Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy „Wolińskie Asy” pod patronatem Burmistrza Wolina.  W konkursie uczestniczyli uczniowie klas III z 6 szkół podstawowych gminy Wolin.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej  w Wolinie  pani Urszula Wołowicz,  pani Beata Ptaszyńska – Krasa i  pani Agnieszka Struska . Tytuł „Wolińskich Asów 2017/2018” zdobyła drużyna  z PSP w Wolinie. Drugie miejsce zajęli uczniowie z klasy III  PSP Dargobądz. Trzecie miejsce zdobyli uczniowie z SSP w Ładzinie. Serdecznie dziękujemy pani dyrektor Urszuli Wołowicz za pomoc w organizacji konkursu. Ogromne podziękowania składamy pani Renacie Łuczak-Arys za pełnienie roli konferansjera oraz bardzo sprawne prowadzenie konkursu. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim sponsorom, którzy ufundowali nam nagrody . Dziękujemy Burmistrzowi Miasta i Gminy Wolin -  panu Eugeniuszowi Jasiewiczowi, który był fundatorem statuetek, medali i nagród oraz Nadleśnictwu Międzyzdroje za otrzymane  nagrody . Dziękujemy wychowawcom , a przede wszystkim uczniom za udział w konkursie i wspaniałą zabawę. Do zobaczenia w następnym roku!
                                                                                                                                                                                  

J. Kleszcz,  
Ż. Szymczak- Pinkowska,
A. Zienkiewicz

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia