05 maj 2018

Burmistrz Wolina i wicestarosta Kamieński Marek Matys 03.05.2018r. (czwartek) w Wolinie, odbyły się uroczyste obchody Narodowego Święta Konstytucji Trzeciego Maja oraz gminne obchody 73. Rocznicy Zakończenia Walk o Wolin.

Program uroczystości obejmował uroczystości na Cmentarzu Komunalnym w Wolinie, Mszę Świętą w Kolegiacie Św. Mikołaja w Wolinie oraz część oficjalną wraz z programem artystycznym przygotowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową w Dargobądzu, która odbyła się w Centrum Współpracy Międzynarodowej w Wolinie („Dworek Woliński”).

Joanna Kulikow