Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
12 cze 2018

Dzieci na polu golfowym, zdjęcie zbioroweW poniedziałek, my zerówiaki z  Publicznej Szkoły Podstawowej w Kołczewie, mieliśmy niecodzienną okazję poczuć się jak prawdziwi amatorzy w golfa! Udaliśmy się z wizytą na pole golfowe w Kołczewie.

Oprowadzał nas Pan, który wytłumaczył nam zasady gry w golfa oraz udzielił wskazówek,  na przykład jak prawidłowo trzymać kij golfowy, jaka jest prawidłowa postawa oraz jak uderzać w piłeczkę.  Po lekcji teorii rozpoczęliśmy grę. Wychodziło nam całkiem nieźle, udawało się nawet trafić piłeczką do dołka.
Po skończonej grze zorganizowaliśmy zawody w bieganiu. Podzieliliśmy się na dwie drużyny i przeprowadziliśmy rozgrywki: bieg w sztafecie i przekazywanie piłeczki golfowej w rzędach. Wygrała drużyna Julki. Następnie przeprowadziliśmy bieg na czas osobno wśród dziewcząt i chłopców. Zwyciężyli Julia i Błażej.
Jako zwieńczenie tego emocjonującego dnia otrzymaliśmy słodki poczęstunek oraz  bańki mydlane.
Zmęczeni, ale przepełnieni dobrym humorem wróciliśmy do szkoły.   

Małgorzata Czajkowska
PSP Kołczewo

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia